RN73H2BTTD5762C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5762C50
JLCPCB Part #
C2556832
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS