SG73S2ERTTD63R4F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD63R4F
JLCPCB Part #
C5917211
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS