SG73S2ERTTD64R9F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD64R9F
JLCPCB Part #
C6295681
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS