RN732ATTD22R6B50
MFR.Part #
RN732ATTD22R6B50
JLCPCB Part #
C4227151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS