SG73S1ERTTP3R6J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3R6J
JLCPCB Part #
C6221423
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS