SG73P2ETTD6812D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6812D
JLCPCB Part #
C4095127
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS