SG73S2BTTD6803F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6803F
JLCPCB Part #
C4078689
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS