SLR1TTE4990F
MFR.Part #
SLR1TTE4990F
JLCPCB Part #
C3947078
Description
-55℃~+180℃ 1W 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS