SG73G2BTTD1303D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1303D
JLCPCB Part #
C6481912
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS