SR73W2HTTER909F
MFR.Part #
SR73W2HTTER909F
JLCPCB Part #
C2601239
Description
-55℃~+150℃ 750mW 909mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS