HQ06W2F6040T5E
MFR.Part #
HQ06W2F6040T5E
JLCPCB Part #
C2792774
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 604Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS