SG73S2BTTD4R22F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4R22F
JLCPCB Part #
C4164948
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS