SLR1TTER604D
MFR.Part #
SLR1TTER604D
JLCPCB Part #
C3921905
Description
-55℃~+180℃ 1W 604mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS