RN73H2BTTD7500A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7500A10
JLCPCB Part #
C4311465
Description
250mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS