SG73P1JRTTD9531F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD9531F
JLCPCB Part #
C5751166
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS