RN73R2ETTD1540D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1540D25
JLCPCB Part #
C3969640
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS