SG73S2BTTD4751F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4751F
JLCPCB Part #
C4035758
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS