RK73H2ATTD8663D
MFR.Part #
RK73H2ATTD8663D
JLCPCB Part #
C6182699
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS