RN73R2BTTD1961F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD1961F100
JLCPCB Part #
C2529542
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS