HV732BTTD1404F
MFR.Part #
HV732BTTD1404F
JLCPCB Part #
C3928063
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS