RN731JTTD14R7F100
MFR.Part #
RN731JTTD14R7F100
JLCPCB Part #
C4161999
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS