RN73R1JTTD8561F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8561F50
JLCPCB Part #
C4248779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS