RK73H1HTTC1213F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1213F
JLCPCB Part #
C6182553
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS