AA1206FR-07845RL
MFR.Part #
AA1206FR-07845RL
JLCPCB Part #
C2113933
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS