SG73S2BTTD15R8F
MFR.Part #
SG73S2BTTD15R8F
JLCPCB Part #
C4042542
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS