RN73H1ETTP2213C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2213C50
JLCPCB Part #
C2536215
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS