CR08360J
MFR.Part #
CR08360J
JLCPCB Part #
C4152404
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS