RN732ATTD5562B05
MFR.Part #
RN732ATTD5562B05
JLCPCB Part #
C4028689
Description
-55℃~+155℃ 100mW 55.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS