HV733ATTE3903F
MFR.Part #
HV733ATTE3903F
JLCPCB Part #
C4299844
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS