SG73S2ATTD9100F
MFR.Part #
SG73S2ATTD9100F
JLCPCB Part #
C4194470
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS