ERJ-P6WF30R1V
MFR.Part #
ERJ-P6WF30R1V
JLCPCB Part #
C4050980
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS