RK73H3ATTE2R43F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2R43F
JLCPCB Part #
C2581245
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS