SG73P2ATTD2940F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2940F
JLCPCB Part #
C3984205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS