SG73S2ATTD8663D
MFR.Part #
SG73S2ATTD8663D
JLCPCB Part #
C4193922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS