SG73S2E1RTTD9312D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9312D
JLCPCB Part #
C5894464
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS