RN73H2ETTD1322F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1322F25
JLCPCB Part #
C3957016
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS