SG73G2BTTD2943C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD2943C
JLCPCB Part #
C6481371
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS