RN731JTTD10R1F100
MFR.Part #
RN731JTTD10R1F100
JLCPCB Part #
C4051097
Description
-55℃~+155℃ 10.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS