SG73S2BTTD6R80F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6R80F
JLCPCB Part #
C4171323
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS