SG73S2ATTD1R80F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R80F
JLCPCB Part #
C3913232
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS