RK73H2ATTD5601D
MFR.Part #
RK73H2ATTD5601D
JLCPCB Part #
C2577125
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS