SG73S2ATTD5622F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5622F
JLCPCB Part #
C4164621
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS