RN732ATTD3401D10
MFR.Part #
RN732ATTD3401D10
JLCPCB Part #
C4257909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS