RN732BTTD82R5C25
MFR.Part #
RN732BTTD82R5C25
JLCPCB Part #
C4281731
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS