SG73S2ATTD5490D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD5490D
JLCPCB Part #
C4003438
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS