RN732BTTD19R6F25
MFR.Part #
RN732BTTD19R6F25
JLCPCB Part #
C4124350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS