SG73S1JTTD3R09F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3R09F
JLCPCB Part #
C4223642
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS