SG73P1EWTTP6800F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP6800F
JLCPCB Part #
C4197656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS