RN73R1JTTD4171C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD4171C50
JLCPCB Part #
C4149271
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.17kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS