SG73S2ATTD4870F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4870F
JLCPCB Part #
C4061692
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS